Vesmír a Země

Sedím v hospodě a s kámoši se bavíme o Zemi a vesmíru. Michal řekl, že Země je placka. Pavel říkal, že mléčná dráha je jen rozlité mléko a Ondra říkal, že hvězdy jsou louče, ale já ne. Říkal jsem, že louče jsou hvězdy, mléčná dráha není rozlité mléko a že Země není placka, ale koule. Hned mě vzali a vlekli mě do blázince.

Zavřeli mě tam na dva roky. Trčel jsem tam teprve deset minut a už se nudím. Jednou jsem se podíval z okna a uviděl jsem tam nějakou podivnou věc, která se točila a najednou z ní vyletěl člověk, byl asi z budoucnosti. Rozbil jsem okno a šel jsem se tam podívat. Ale viděly mě stráže z blázince. Utíkal jsem, co to šlo, ale najednou jsem uviděl ruku, která mi ukazovala, abych šel za nim.

Utíkal jsem s chlápkem z budoucnosti a říkal, že se mám prý vrátit a on vše udělá za něj. Utíkal jsem zpátky do blázince čekal jsem dvacet minut a už to tady bylo. Najednou se mi otevřely dveře a v nich stál člověk z budoucnosti a řekl, že můžu jít. Poděkoval jsem mu a šel jsem domů a žil jsem chytrý život.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

komentářů 5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.